PROJEKT OTEVŘENÁ VINICE

Ivana: “Pěstování vína včetně investic s tím spojených je doménou Pavla.
Otevřená vinice je zase mou parketou.
Jde o vizi propojení moravského a pražského pojetí vinice, tj. otevřít prostor vinice všem jejím cíleným i náhodným návštěvníkům.”

ČESKOMORAVSKÁ SPOLUPRÁCE

Moravák získal svého Pražáka a naopak Pražák získal svého Moraváka ..

Projekt otevřená vinice mi naskočil v hlavě okamžitě, jak jsem poprvé vinohrad a jejího původního majitele pana Řezníčka uviděla. Bylo to odpoledne 27. října 2017, 366 dnů před 100. výročím vzniku Československa. Na tomto prvním setkání jsme si podali s panem Řezníčkem ruku, uzavřeli obchod a zahájili naši společnou českomoravskou spolupráci, která trvá dodnes.

S nadsázkou lze říci, že Moravák prodal vinici Pražákovi a Moravák získal svého Pražáka a naopak Pražák získal svého Moraváka .. věřte, skrývá se za tím hodně!

Pražák s Moravákem budují vinici ..

V současné době mají Pražák s Moravákem navrch, protože budují vinici, zpracovávají a vyrábějí víno a to stojí nemalý peníz.

Nyní jsme ve fázi distribuce našeho prvního ročníku 2018 a zde již nastává i úkol pro mne a dceru Kristýnu – marketing. Kristýna se úspěšně zapojila a díky svým bezbřehým kontaktům zajistila realizaci loga našeho rodinného vinařství Monarcha u kamarádky designérky z Berlína. Tedy další potvrzení otevřenosti našeho vinařství 🙂

RODINA I KAMARÁDI

Sešli se nadšenci pro práci na vinohradu ..

Marketing není jenom logo, ale též sehnat nadšence pro práci na vinohradu. A oni se opravdu našli, nejen z řad rodinných příslušníků (osvědčená parta dříčů), ale také z řad kamarádů.

Tuto pracovní a z velké části mezinárodní skupinu mladých lidí jsem nazvala „pražskou kavárnou“ a mohu říci, že dostáli svému jménu a na vinici se neztratili. V rámci své duševní relaxace odvedli a stále odvádějí spoustu fyzické práce, jsou výkonní a nadšení, tvrdou práci na vinici proloží občas jógou, meditací, kafíčkem, sklenkou vína a odbornou debatou o víně s monarchou a vinohradníkem Milošem. Prostě inspirace pro všechny.

A jsme opět u otevřené vinice, jaká krása.

OTEVŘENÁ VINICE

Vinice otevřená všem jejím cíleným i náhodným návštěvníkům ..

Ta teprve nastane. O to více se těším. Upravený prostor s výhledem do vinice s relaxačními lehátky, venkovní sprchou, houpačkou, trampolínou zabudovanou v zemi (na tu se těším nejvíce). Též posezení pod pergolou s vínem a s těmi, kdo půjdou kolem i s těmi, kteří už tu jsou.

A potom taky sklep, který je pod vinicí a časem i on bude připraven přijmout své hosty s otevřenou náručí ..

Budeme rádi, když nás podpoříte koupí vína našeho prvního ročníku 2018 ..

Aby otevřená vinice otevřela svou náruč co nejdříve, budeme rádi, když nás podpoříte nejen morálně, ale i finančně koupí vína našeho prvního ročníku 2018. Víno vznikalo s velkou láskou a s velkým nadšením a též velmi zodpovědně ve spolupráci s profesionálními vinaři, to vše v něm najdete. Ale, to už je jiná kapitola a o tom Vám velmi rád a do detailů bude vyprávět mladý zemědělec Pavel – nejen osvícený, ale i otevřený monarcha. Těšte se 🙂

© Copyright 2019 MONARCHA VINAŘSTVÍ RITOPEKY | webdesign